DIÓSZEGI ÁDÁM

Gerincjóga és Hatha jóga oktató, Jóga mozgásterapeuta, Sportoktató, a Samadhi Jógastúdió alapítója

5 éves korom óta életem része volt a mozgás, a keleti filozófia és az, hogy szerettem volna jobbá tenni a világot. Többféle sportot űztem, öt évig shotokan karatéztam, melyben megfogott a keleti légkör és a mozgások modern anatómiai alapokon nyugvó, precíz kivitelezése. Egyetemi éveim alatt találkoztam a jógával, amely rögtön olyan erős hatást gyakorolt rám, hogy otthagytam informatikusi pályámat. Tíz év elteltével 2017-ben nyitottam meg a Samadhi Jógastúdiót.

Meggyőződésem, hogy mindenki természetes állapota a korlátoktól mentes szabadság és boldogság, amely felismerésére egy jógaóra a legjobb alkalom.

Privacy Preference Center